Dijital İş Ağı Platformu CONNECTS 

CONNECTS, dünyanın çeşitli yerlerindeki diğer ticaret odalarına üye firmalarla doğrudan iletişim kurmanızı sağlayan online bir iş ağı platformudur. Platform sadece ticaret odalarına üye firmaların kullanması için tasarlanmıştır. Bu sayede platforma üye her firmanın varlığı doğrulanmış bulunmaktadır.

İş dünyası için zor zamanlardan geçiyoruz. Firmalar nihai olarak kendilerini kriz sonrası döneme hazırlama ihtiyacı duymaktadır. Koronavirüs ile birlikte iş faaliyetlerinde dijital imkanların daha fazla kullanıldığı bir döneme giriyor olacağımız bir gerçek. Dünya çapında iş faaliyetlerin yüz yüze toplantı ve görüşmelere daha az bağımlı olması artık bir zorunluluk olmaktadır.

CONNECTS platformu Covid-19 krizi süresince ve sonrasında, firmanızın faaliyetlerini devam ettirmesine yardımcı olacak ve iş faaliyetlerinin artarak devam etmesine olanak sunacak bir platformdur. Ek olarak, CONNECTS’in firmanıza sağlayabileceği faydalar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Firmanıza alım, satım ve bağlantı kurma noktalarında yardımcı olmak
  • Firmanıza, birlikte iş yapmak için daha geniş bir havuzdan güvenilir firmalar bulunmasının sağlamak
  • Firmanızın bölgesel olarak bilgi edinmek ve kişisel tanıtımlarını yapmak için diğer Ticaret Odalarına erişimlerine yardımcı olmak